jak kupić thermomix

Gdzie i jak kupić Thermomix? Zwróć uwagę na te rzeczy

Stoisz przed decyzją o zakupie własnego Thermomixa? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się na co koniecznie musisz zwrócić uwagę w procesie zakupowym. Ale zacznijmy od początku:

Dlaczego Termomixa nie można kupić w sklepie?

Firma Vorwerk, producent Thermomixa, zdecydowała się na model sprzedaży, który nie obejmuje tradycyjnych sklepów czy zakupów przez internet. Dlaczego? Ponieważ Thermomix to nie tylko urządzenie, ale również pasja do gotowania. Aby w pełni zrozumieć jego możliwości, najlepiej jest zobaczyć je na żywo podczas prezentacji i wtedy podjąć decyzję o zakupie. Tak naprawdę nic nie zastąpi doświadczenia z pierwszej ręki: smaku, zapachu potraw. Dzięki prezentacji możesz zobaczyć, jak Thermomix działa w praktyce, jak szybko miesza, gotuje czy paruje i nie musisz kupować kota w worku.

Ile kosztuje Thermomix?

Aktualna cena Thermomixa TM6 na dzień 8 stycznia 2024 roku wynosi 6455 zł. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego urządzenia, zapraszam do kontaktu:

Jak kupić Thermomix?

Najlepszym sposobem jest umówienie się na prezentację z autoryzowanym przedstawicielem takim jak ja. Kupując TMa od autoryzowanego przedstawiciela, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt z pełną gwarancją. Dodatkowo, przedstawiciele często doradzają w kontekście dodatkowych akcesoriów oraz są nieocenionym wsparciem po zakupie np. w przypadku awarii. Po prezentacji, jeśli zdecydujesz się na zakup, wszystkie formalności można załatwić na miejscu i cieszyć się swoim nowym urządzeniem od razu.

Gdzie stanowczo odradzam kupno Thermomixa

Kupując Thermomix przez nieautoryzowane kanały, takie jak serwisy aukcyjne czy od nieznanych sprzedawców, narażasz się na szereg możliwych problemów:

Po pierwsze, możliwość bycia oszukanym. Widziałam już wiele aukcji (szczególnie tych z niższymi niż wyjściowa cenami), które po paru dniach były usuwane przez serwis, a konto wystawiającego było blokowane.

Po drugie, nie masz pewności, czy urządzenie jest oryginalne i czy spełnia wszystkie standardy jakości.

Po trzecie, w przypadku problemów technicznych czy wad, sprzęt może nie być objęty gwarancją producenta, co oznacza, że naprawa będzie na Twoją własną rękę i koszt.

Po czwarte, brak wsparcia po zakupie. Autoryzowani przedstawiciele oferują nie tylko pokaz gotowania, ale również stałą pomoc i wsparcie, co jest nieocenione, zwłaszcza dla osób, które są nowe w świecie Thermomixa.

Ostatecznie, brak możliwości skorzystania z promocji i rabatów, które są często dostępne tylko dla klientów kupujących bezpośrednio od przedstawicieli.

Bezpieczeństwo i satysfakcja z zakupu są warte więcej niż ewentualna, krótkoterminowa oszczędność.

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Liczba głosów: 1 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *