thermomix na raty

Thermomix na raty – jak dostać? Kiedy raty 0%?

Witajcie kulinarni entuzjaści! Jeśli marzycie o Thermomixie i zastanawiacie się, czy jest możliwość zakupu go na raty, mam dla Was świetne wieści. Jako przedstawicielka Thermomix, chciałabym podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem w tej kwestii.

Czy łatwo dostać Thermomix na raty?

Oczywiście, można dostać Thermomix na raty! Vorwerk, producent tego rewolucyjnego urządzenia, oferuje program ratalny, który jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla działalności gospodarczych. Wystarczy skontaktować się z jednym z przedstawicieli Thermomixa, którzy zajmują się sprzedażą bezpośrednią. Możesz skontaktować Cię ze mną, chętnie opowiem o aktualnej ofercie i pomogę zdobyć Thermomixa:

Pamiętajcie, że uzyskanie kredytu ratalnego wymaga przeprowadzenia procedury weryfikacji zdolności kredytowej. Ten proces odbywa się na podstawie Waszego oświadczenia dotyczącego dochodów i wydatków. Weryfikacja jest przeprowadzana podczas prezentacji Thermomixa u Was w domu, przed finalizacją umowy. Informacje, które trzeba będzie podać przedstawicielowi, to m.in.

 • numer PESEL,
 • dane z dowodu osobistego,
 • adres zamieszkania,
 • kontaktowy adres e-mail i numer telefonu
 • oraz informacje o dochodach i wydatkach.

Aby otrzymać kredyt od banku, konieczne jest posiadanie stałego dochodu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Wymagane źródła dochodu obejmują:

 • umowę o pracę,
 • emeryturę (ZUS lub KRUS),
 • rentę,
 • własną działalność gospodarczą.

Jeśli pracujecie na etacie, musi być to zatrudnienie trwające co najmniej trzy miesiące, a w przypadku własnej działalności gospodarczej – minimum rok.

Jak wygląda oferta ratalna?

Oferta ratalna Thermomix jest niezwykle elastyczna, pozwalając Wam dostosować kredyt do Waszych indywidualnych potrzeb. Wysokość rat można wybierać w przedziale od 3 do 48 miesięcy, co umożliwia rozłożenie spłaty na dogodny dla Was okres. Co więcej, oprocentowanie wynosi jedynie 0,7% na miesiąc, co sprawia, że ta opcja jest atrakcyjna dla osób, które nie mogą lub nie chcą płacić jednorazowo za urządzenie. Możesz również dokonać dowolnej wpłaty własnej, wtedy rata kredytu zostaje obniżona o wartość tej wpłaty. Możesz również dokonywać nadpłat w dowolnym okresie kredytowania.

Co pewien czas Vorwerk oferuje promocję z Rata 0%, dzięki której możecie nabyć Thermomix na raty bez odsetek i prowizji. To naprawdę świetna okazja, więc warto być na bieżąco i śledzić oferty promocyjne.

Kiedy raty 0% na Thermomix?

Na pewno zastanawiacie się, kiedy można skorzystać z promocji Rat 0% na Thermomix. Przeważnie są to akcje krótkotrwałe, trwające zwykle od 2 do 3 tygodni, bez wcześniejszej zapowiedzi medialnej. Aktualnie, trwa promocja RATY 0% na Thermomix TM6.

Oto zestawienie rat 0% dla Thermomix TM6 w trakcie styczniowej i lutowej promocji 2024 (UNN – Usługa Nieodpłatnej Naprawy):

Lutowe Raty 0% (01-04.02.2024)Cena10 rat20 rat
Thermomix TM66 455,00 zł645,50 zł322,75 zł
Thermomix TM6 + UNN7 100,00 zł710,00 zł355,00 zł
raty Thermomix styczeń

Ile wychodzi Thermomix 6 na raty?

A teraz czas na pewnie najbardziej wyczekiwane pytanie: ile wynoszą raty? Oto zestawienie standardowych rat dla Thermomix TM6:

Raty standardowe oprocentowanie 0,7%Cena10 rat20 rat48 rat
Thermomix TM66 455,00 zł690,85 zł368,00 zł180,00 zł
Thermomix TM6 + UNN*7 100,00 zł759,88 zł405,00 zł198,00 zł

W jakich bankach można kupić Thermomix na raty?

Jeśli rozważasz zakup Thermomixa na raty, istnieje kilka banków, które oferują tę opcję. Oto lista banków, w których możesz skorzystać z kredytu ratalnego na zakup tego fantastycznego urządzenia:

 1. Alior Bank
 2. Credit Agricole
 3. Cofidis Bank

Czy mogę kupić Thermomix na raty jeśli pracuję za granicą?

Jeśli pracujesz za granicą możesz skorzystać z oferty Cofidis Bank. Jeśli chciałbyś zakupić Thermomixa na raty i pracujesz poza granicami Polski skontaktuj się z Przedstawicielem Thermomixa, który na pewno odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Sprawdź standardową cenę Thermomixa!

Podsumowanie

Jeśli zastanawiacie się, czy można dostać Thermomix na raty, to odpowiedź brzmi: tak, zdecydowanie! Oferta ratalna jest elastyczna, a promocje Rat 0% pozwalają na zakup bez odsetek i prowizji. Wybór okresu kredytowania oraz dodatków do Thermomix TM6 wpływa na wysokość rat, więc warto zapoznać się z ofertą dokładnie.

Teraz jest świetna okazja, aby skorzystać z promocji RATY 0% na Thermomix TM6. Jeśli planujecie zakup, a promocja spełnia Wasze oczekiwania co do czasu spłaty, to jest to doskonały moment, by spełnić swoje kulinarne marzenia.

Pamiętajcie, że jestem tu, aby Wam pomóc i udzielić wszelkich informacji. Jeśli macie pytania lub potrzebujecie dalszych wyjaśnień, śmiało pytajcie! Cieszę się, że mogę podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat Thermomixa na raty:

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Liczba głosów: 2 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *