Thermomix Friend – funkcje, moja opinia

Co to jest Thermomix Friend?

Thermomix Friend to inteligentna stacja współpracująca z Twoim Thermomixem. Działa jako dodatkowy asystent w kuchni, który przejmuje niektóre z etapów w procesie gotowania. Dzięki temu możesz jednocześnie korzystać z Thermomixa TM6 lub TM5 do innych czynności. W skrócie, to jakbyś miał dodatkową parę rąk w kuchni! 🙂

Jakie funkcje ma stacja Thermomix Friend?

Thermomix Friend® oferuje:

  • Podwójne wrażenia: Możliwość równoczesnego gotowania w obu urządzeniach, co zwiększa kreatywność w kuchni.
  • Oszczędność czasu: Podczas gdy Thermomix pracuje, stacja Thermomix Friend gotuje, dusi i przygotowuje dania na parze w przystawce Varoma.
  • Dzielenie się przepisami: Dostęp do nowych przepisów zoptymalizowanych do współpracy obu urządzeń na platformie Cookidoo.
  • Najlepsze rezultaty w kuchni: Dwa skuteczne urządzenia, które świetnie ze sobą współpracują, gwarantują doskonałe rezultaty.
  • Swoboda gotowania: Gdy Thermomix jest zajęty, stacja Thermomix Friend jest zawsze gotowa do działania.

Czy warto kupić Thermomix z Friendem?

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli często gotujesz dla rodziny czy przyjaciół i chciałbyś zaoszczędzić więcej czasu, Thermomix Friend jest świetnym wyborem. Dzięki niemu przygotowywanie kilkudaniowych posiłków staje się prostsze i bardziej efektywne.

Czy warto zdecydować się na Frienda? Moja opinia

Thermomix Friend znacząco ułatwia pracę w kuchni, zwłaszcza gdy przygotowujesz posiłki dla większej liczby osób. Dzięki możliwości równoczesnego gotowania w obu urządzeniach, oszczędzasz czas i energię. Przykładowo, podczas gdy w głównym Thermomixie przygotowuję gęsty sos, Thermomix Friend może jednocześnie ugotować składniki do kolejnego dania. Bez niego musiałabym czekać, aż jeden proces się zakończy, zanim mógłbym rozpocząć kolejny. Dzięki Thermomix Friend jestem w stanie przygotować kilkudaniowe posiłki w znacznie krótszym czasie, co często ratuje mi życie 🙂

Przeczytaj również moją opinię na temat Thermomixa TM6.

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Liczba głosów: 1 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *