thermomix co to

Thermomix TM6 – opis urządzenia, funkcje, cena

W świecie kulinarnym pojawia się wiele innowacji, ale niewiele z nich zdołało zrewolucjonizować moją kuchnię tak jak Thermomix TM6 od Vorwerk. To nie jest zwykły robot kuchenny. To prawdziwy game changer w moim gospodarstwie domowym. Dzięki niemu przygotowywanie dań stało się prostsze, szybsze i bardziej precyzyjne. W tym wpisie podzielę się z Wami moim doświadczeniem związanych z tym urządzeniem, jego funkcjami oraz ceną. Zapraszam do lektury!

Specyfikacja urządzenia Thermomix TM6

Thermomix TM6 to zaawansowane urządzenie kuchenne produkowane przez firmę Vorwerk. Wyposażony w ekran dotykowy, umożliwia intuicyjne sterowanie różnorodnymi funkcjami. Jego silnik o dużej mocy sprawia, że miksowanie składników odbywa się szybko i efektywnie, niezależnie od ich konsystencji. Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań jest funkcja Sous-vide, która pozwala na gotowanie produktów w niskiej temperaturze, co zachowuje ich naturalny smak i wartości odżywcze. Dodatkowo, dzięki funkcji wolnego gotowania, możemy przygotowywać dania wymagające długiego czasu przygotowania, takie jak gulasze czy zupy. Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego trwałość i łatwość w czyszczeniu.

Cena Thermomixa TM6 w Polsce

Cena Thermomixa TM6 w Polsce wynosi obecnie 6 455 zł za wersję podstawową. Biorąc pod uwagę zaawansowane technologicznie funkcje, jakie oferuje to urządzenie, oraz renomę firmy Vorwerk, wielu użytkowników uważa, że jest to inwestycja warta swojej ceny. Thermomix TM6 nie jest tylko zwykłym robotem kuchennym, ale wszechstronnym urządzeniem, które zastępuje wiele innych sprzętów w kuchni. Dlatego, mimo relatywnie wysokiej ceny, dla wielu osób stanowi on oszczędność miejsca i pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Zobacz gdzie i jak możesz zakupić Thermomix!

Funkcje i możliwości Thermomix TM6

Thermomix TM6 wyróżnia się na tle innych urządzeń kuchennych dzięki swoim zaawansowanym funkcjom:

  • Ekran dotykowy: Umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie wszystkimi dostępnymi opcjami.
  • Miksowanie z różnymi prędkościami: Pozwala na przygotowywanie zarówno gładkich zup, jak i grubo siekanych przystawek.
  • Wolne gotowanie: Idealne dla dań, które wymagają długiego czasu przygotowania, takich jak gulasze czy zupy.
  • Sous-vide: Umożliwia gotowanie składników w niskiej temperaturze, zachowując ich naturalny smak i wartości odżywcze.
  • Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej: Gwarantuje długą żywotność urządzenia i łatwość w czyszczeniu.

Dzięki tym funkcjom, Thermomix TM6 jest nie tylko wszechstronnym urządzeniem kuchennym, ale również niezastąpionym pomocnikiem w codziennym gotowaniu.

Zainteresowały Cię powyższe funkcje i możliwości Thermomixa? Polecam się jako przedstawiciel Thermomix 🙂 Z przyjemnością pomogę Ci zdobyć swój własny Thermomix! Skontaktuj się ze mną:

Czy jestem zadowolona z Thermomix TM6 i czy warto w niego inwestować?

Tak, jestem niezwykle zadowolona z mojego Thermomixa TM6 i uważam, że warto w niego inwestować. Od momentu, gdy wprowadziłam go do swojej kuchni, gotowanie stało się dla mnie nie tylko prostsze, ale także bardziej kreatywne. Dzięki różnorodnym funkcjom, które oferuje TM6, mogę eksperymentować z nowymi technikami i smakami, które wcześniej były dla mnie niedostępne. Co więcej, jakość wykonania i trwałość urządzenia przekonują mnie, że jest to inwestycja na lata. Oczywiście, jak każda inwestycja, wymaga początkowego wydatku, ale biorąc pod uwagę oszczędność czasu, miejsca i możliwość zastąpienia wielu innych urządzeń kuchennych, uważam, że Thermomix TM6 jest wart swojej ceny. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem, z czystym sumieniem mogę polecić to urządzenie. Więcej o mojej opinii oraz innych użytkowników przeczytasz w tym artykule.

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Przeczytaj również:

Liczba głosów: 82 Ocena: 4.8/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *