Jak zostać przedstawicielem Thermomix?

Jak zostać przedstawicielem Thermomix? Wszystko, co musisz wiedzieć

Kupujesz Thermomix, zaczynasz z niego korzystać i coraz bardziej podobają Ci się jego funkcje. Stwierdzasz, że gotowanie nie jest takie straszne, a Thermomixa polecasz każdemu znajomemu. Zaczynasz się zastanawiać, czy nie zostać przedstawicielem… i nie jest to głupi pomysł! Tylko co dalej?

Z tego wpisu dowiesz się, jak zostać przedstawicielem Thermomix, jakie są korzyści z bycia przedstawicielem i jak wygląda ta praca! Jesteś ciekawy?

Jak zostać przedstawicielem handlowym Thermomix?

Pierwszym etapem jest zgłoszenie się! Najlepiej zrobić to przez przedstawiciela, który prowadził u Ciebie prezentację lub którego po prostu znasz. Przekazujesz swoje dane i czekasz na kontakt z Dyrektorem Regionu.

Jeśli nie znasz nikogo takiego, śmiało możesz napisać do mnie 😉 Na początek przekażę Ci więcej informacji, a potem także zgłoszę Cię dalej do współpracy.

Po pierwszej rozmowie z Dyrektorem Regionu przyjdzie czas na spotkanie informacyjne oraz szkolenie. Po spotkaniu, jeśli dalej będziesz zainteresowany pracą jako przedstawiciel, nastąpi podpisanie umowy. Następnie weźmiesz udział w szkoleniu, na którym dowiesz się m.in. jak wygląda współpraca, jak pozyskiwać klientów oraz jak przeprowadzać prezentację.

Po szkoleniu już oficjalnie dołączyłeś do zespołu Vorwerk i możesz działać!

praca jako przedstawiciel handlowy Thermomix

Kto może zostać przedstawicielem Thermomix?

Każdy kto ma ochotę! Bycie przedstawicielem nie wymaga specjalnego wykształcenia lub lat doświadczenia. Tą pracę może zacząć każdy, kto uważa, że to coś dla niego. Osobiście uważam, że to praca dla osób, które:

 • Lubię gotować (wcale nie musisz być mistrzem gotowania ;D)
 • Lubią kontakt z drugim człowiekiem
 • Lubią pomagać innym
 • Cenią sobie elastyczny czas pracy
 • Chcą poprawić swoją sytuację finansową
 • Chcą być swoim własnym szefem

Zostanie przedstawicielem Thermomix to na pewno też spore wyzwanie, jednak dużo zależy od naszej osobowości – jedni odnajdą się w tej pracy jak ryba w wodzie, a inni będą potrzebować dłuższej chwili na przełamanie pierwszych lodów.

Korzyści bycia przedstawicielem Thermomix – moje TOP 10 zalet

Korzyści płynące z bycia przedstawicielem Thermomix jest mnóstwo i w głównej mierze wynikają one z charakteru tej pracy. Dla mnie najważniejsze plusy to:

 1. Rozwój osobisty – jak w większości prac tak i tutaj można nauczyć się czegoś nowego, zdobyć umiejętności sprzedażowe, ale też komunikacyjne.
 2. Brak inwestycji na start – aby zacząć tą pracę nie musisz wkładać własnych pieniędzy. Firma zapewni Ci niezbędny sprzęt na start. Dzięki temu nawet jeśli nie będziesz chciał zostać na dłużej to nic nie tracisz.
 3. Elastyczność pracy i niezależność – harmonogram pracy można bez problemu dostosować do własnego stylu życia, dlatego na bycie przedstawicielem często decydują się mamy czy osoby, które mają dużo zajęć
 4. Kontakt z klientami i współpraca z zespołem – zespół potrafi dać niesamowite wsparcie i to dzięki niemu w tych trudnych momentach nie czuję się samotna. Za to klienci ciągle potrafią pozytywnie zaskakiwać i dzielić się swoim entuzjazmem na prezentacjach.
 5. Wychodzenie z domu – może brzmi to głupio, ale jeśli wychowujesz dzieci czy pracujesz zdalnie, to wiesz, co mam na myśli. Praca przedstawiciela daje możliwość wyrwania się z domu, wyjścia do ludzi i interakcji. Być może właśnie tego ci brakuje 😉
 6. Możliwość awansów – firma Vorwerk zapewnia możliwość awansów i określa to jasna ścieżka kariery. Już na samym początku wdrażania dowiadujesz się, co czeka cię dalej i jak możesz się rozwijać.
 7. Zarobki, w tym nagrody – prosta, ale jak istotna zaleta. Poniżej rozwinę ten temat, ale krótko mówiąc, zarobki potrafią być świetne, a wszystko zależy od nas samych. Dodatkowo często za dobre wyniki sprzedaży otrzymasz nagrody.
 8. Poznawanie nowych miejsc – choć zwykle przedstawiciele pracując, skupiają się na danym obszarze to nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszukać klientów, gdzieś dalej. Zdarzyło mi się mieć klientów z innych województw i za każdym razem była to dla mnie okazja do odwiedzenia nowego miejsca.
 9. Satysfakcja z pomagania innym – praca jako przedstawiciel Thermomix to coś więcej niż zwykła sprzedaż, to możliwość realnego wpływu na życie innych. Spotykasz różnych ludzi, które często szukają sposobów na ułatwienie sobie codziennych czynności kulinarnych, naukę gotowania, oszczędność czasu i pieniędzy. A Ty przychodzisz do nich z rozwiązaniem. 🙂
 10. Prezentowanie produktu najwyższej jakości – jako przedstawiciel Thermomix, masz unikalną możliwość pracy z produktem o wysokiej jakości, który jest pożądany i ceniony na rynku. Thermomix, będąc urządzeniem wielofunkcyjnym i innowacyjnym, stanowi obiekt pożądania dla wielu osób. Daje to satysfakcję z pracy, wiedząc, że oferujesz coś, co naprawdę ułatwia życie, inspiruje do kulinarnych eksploracji i jest cenione przez klientów. To aspekt pracy, który dodaje pewności siebie i entuzjazmu w codziennych interakcjach.
moja praca jako przedstawiciel Thermomix

Każdy przedstawiciel wymieniłby pewnie swoje „TOP 10” korzyści, a z pewnością można wymienić tego więcej! Poza tym, warto wiedzieć, że zaczynając współpracę z firmą Vorwerk, masz szansę wypracować swój własny Thermomix! Spełniając konkretne warunki otrzymasz swoje urządzenie za darmo. Tak naprawdę jest to częsta motywacja na start dla wielu osób – niektórzy rezygnują z współpracy od razu po dostaniu TM, a inni zostają na dłużej.

Ile zarabia przedstawiciel Thermomix?

Zarobki przedstawiciela Theromomix potrafią być różne. Wszystko zależy od ich zaangażowania i są one oparte na prowizjach, bez maksymalnej granicy. Przedstawiciele mogą też otrzymywać premie i nagrody za aktywność, co motywuje do dalszej pracy.

Uwierz mi, ze naprawdę zdziwiłam się, kiedy dowiedziałam się od dziewczyn w zespole, jak dobrze potrafią zarobić w niektórych miesiącach. Po tej pracy widać, że zaangażowanie przekłada się na efekty. Najczęściej osoby, które się zgłaszają do rozpoczęcia współpracy, robią to, ponieważ szukają dodatkowego zajęcia i źródła dochodu, jednak po pewnym czasie bycie przedstawicielem staje się ich pierwszą pracą, z której bez problemu są w stanie się nie tylko utrzymać, ale również sporo zaoszczędzić 🙂

Masz pytania o szczegóły i warunki finansowe? Napisz do mnie, a zaproszę Cię na spotkanie informacyjne. Poznasz wtedy wszystkie możliwości zarobkowania, jakie oferuje firma.

Jak wygląda praca przedstawiciela Thermomix?

Przedstawiciel Thermomix zajmuje się przede wszystkim przeprowadzaniem prezentacji produktu, ale też prowadzeniem social mediów, pozyskiwaniem klientów i uczestniczeniem w spotkaniach zespołu.

Prezentacja jest dla mnie nie tylko formą pracy, ale przede wszystkim okazją na podzielenie się pasją do gotowania. Lubię pokazywać, że nie musi być to wcale straszny obowiązek 😉 Przy okazji gotując z klientami pokazuję, jak działa samo urządzenie oraz odpowiadam na ewentualne pytania.

Uważam, że zadania stojące przed przedstawicielem wymagają dobrej organizacji pracy i zarządzania własnym czasem.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nie, nie musisz mieć własnego Thermomixa. Jeśli go nie masz, to na start współpracy dostaniesz go razem ze wszystkimi akcesoriami i dostępem do platformy Cookidoo.

Zarobki przedstawicieli Thermomix różnią się, zależą od indywidualnego zaangażowania i systemu prowizji, bez limitu maksymalnego. Dodatkowo, otrzymuje się premie i nagrody rzeczowe.

Zacznij od zgłoszenia się przez znanego Ci przedstawiciela lub bezpośrednio do mnie. Po przekazaniu danych i rozmowie z Dyrektorem Regionu, weźmiesz udział w spotkaniu informacyjnym i szkoleniu. Następnie, jeśli zdecydujesz się kontynuować, podpiszesz umowę i dołączysz do zespołu Vorwerk, rozpoczynając działanie.

Bycie przedstawicielem Thermomix zapewnia atrakcyjne zarobki i dodatkowe nagrody, oferując jednocześnie elastyczność pracy oraz rozwój osobisty poprzez zdobywanie cennych umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych.

Oczywiście, że tak! Jako przedstawiciel samodzielnie zarządzasz swoimi zadaniami i decydujesz, kiedy pracujesz. Jednak wpływ na czas pracy na pewno będę mieć twoi klienci i to, jakie terminy prezentacji im pasują.

Szkolenie zwykle trwa dwa dni i odbywa się stacjonarnie. W trakcie dowiesz się więcej o samym Thermomix i ofercie, ale przede wszystkim weźmiesz udział w przykładowej prezentacji. Poznasz jak ją przeprowadzać, na co zwracać uwagę i o co pytać potencjalnych klientów.

Jeśli praca przedstawiciela nie spełni Twoich oczekiwań, masz pełną swobodę, aby zrezygnować. Ważne jest, że rozpoczynając tę pracę, nie ponosisz początkowych inwestycji, więc rezygnacja nie wiąże się z ryzykiem finansowym.

Podsumowując

Mogę śmiało powiedzieć, że praca jako przedstawiciela Thermomix to świetna opcja, jeśli szukacie nowej pracy albo źródła dodatkowego zarobku. Praca ta nie tylko umożliwiła mi pogłębienie mojej pasji do gotowania, ale także dała szansę na rozwój umiejętności komunikacyjnych i biznesowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące bycia przedstawicielem Thermomix, czy też chciałbyś dowiedzieć się więcej o moich doświadczeniach, napisz do mnie! Chętnie pomogę Ci – możemy umówić się na spotkanie informacyjne, na którym przekaże Ci więcej szczegółów!

Napisz w komentarzu co myślisz o pracy przedstawiciela? Czy to praca dla Ciebie?

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Przeczytaj również:

Liczba głosów: 5 Ocena: 4.8/5

Podobne wpisy

Jeden komentarz

 1. Jestem szczęśliwą posiadaczką urządzenia Termomix od 4 lat i to są magiczne lata . Czasem myślę , że to już uzależnienie (w dobrym tego słowa znaczeniu). Dla mnie Termomix to już chyba cud , członek rodziny i no nie wiem jak to opisać. Nie wyobrażam sobie KUCHNI bez niego . Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *