co to jest cookidoo

Co to jest Cookidoo? Praktyczny przewodnik po platformie Thermomix

Witajcie na moim blogu, drodzy kulinarni entuzjaści! Jestem Justyna, oficjalna przedstawicielka Thermomix, i dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem związanym z platformą Cookidoo. Jeśli jesteście ciekawi, co to takiego i jakie korzyści niesie dla użytkowników Thermomix TM6 oraz TM5, zachęcam do lektury.

Czy muszę się zarejestrować na platformie Cookidoo by korzystać z Thermomix TM6?

Rejestracja na platformie Cookidoo nie jest wymogiem, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto ją rozważyć. Dzięki Cookidoo zyskujemy dostęp do ponad 80 tysięcy przepisów kulinarnej sztuki z różnych zakątków świata. To prawdziwa kopalnia inspiracji na każdy dzień! Na początku swojej przygody z Thermomixem otrzymujesz bezpłatny dostęp do Cookidoo na okres 6 miesięcy.

pieczenie szarlotki z thermomixem

Jak wykupić abonament na Cookidoo?

Zakup abonamentu na Cookidoo jest prosty i intuicyjny. Wystarczy zarejestrować się na stronie cookidoo.pl lub w aplikacji. Po zalogowaniu możemy wybrać plan abonamentowy na 12 miesięcy i dokończyć proces płatności.

Ile kosztuje roczny abonament Cookidoo w 2024 roku?

W obecnym roku, czyli 2024, cena rocznego abonamentu Cookidoo wynosi 199 złotych. To inwestycja, która otwiera przed nami drzwi do kulinarnego świata pełnego nowych smaków i aromatów.

Cena przedłużenia abonamentu Cookidoo?

Jeśli obawiasz się, że po roku korzystania z Cookidoo będziesz musiał się rozstać z tą bogatą bazą przepisów, mam dobrą wiadomość. Przedłużenie abonamentu Cookidoo kosztuje tyle samo, co jego pierwotne wykupienie, czyli 199 złotych na kolejne 12 miesięcy.

Co się stanie z zapisanymi przeze mnie przepisami, gdy abonament wygaśnie?

To pytanie nurtuje wielu użytkowników. Po upływie terminu abonamentu stracimy dostęp do pełnych treści przepisów, a te, które zapisaliśmy w zakładkach czy stworzyliśmy w kolekcjach, zostaną niedostępne.

Podsumowanie

Korzystanie z platformy Cookidoo to prawdziwa uczta dla każdego miłośnika gotowania z Thermomix TM6. Warto zarejestrować się na cookidoo.pl lub w aplikacji, by mieć dostęp do ponad 80 tysięcy inspirujących przepisów z całego świata. Cena rocznego abonamentu w 2024 roku wynosi 199 złotych, a przedłużenie abonamentu to ta sama kwota.

Dziękuję za uwagę i życzę Wam smacznego gotowania z Cookidoo i Thermomixem TM6! Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami, śmiało piszcie w komentarzach. Do zobaczenia przy kolejnych kulinarnych przygodach!

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Liczba głosów: 2 Ocena: 4.5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *