Usługa Nieodpłatnej Naprawy Thermomix – na czym polega?

Na czym polega Usługa Nieodpłatnej Naprawy (UNN) Thermomixa?

Usługa Nieodpłatnej Naprawy (UNN) Thermomixa to przemyślana opcja, która zapewnia użytkownikom dodatkowe trzyletnie wsparcie oraz bezpieczeństwo w przypadku ewentualnych problemów z urządzeniem. Chciałabym podzielić się z Wami swoim doświadczeniem i praktycznymi informacjami na temat tej usługi, byście mogli w pełni cieszyć się gotowaniem i eksperymentowaniem w kuchni.

Co obejmuje UNN Thermomix?

Usługa Nieodpłatnej Naprawy to są trzy dodatkowe lata bezpłatnych napraw Twojego Thermomixa. To oznacza, że przez 5 lat od zakupu nasz Thermomix będzie pod pełną ochroną, a wszelkie naprawy, w ramach gwarancji, wykonane w autoryzowanym serwisie będą bezpłatne. To naprawdę uczucie bezpieczeństwa podczas gotowania!

Zapraszam do przeczytania wpisu o gwarancji Thermomix. Znajdziesz tam wszystkie informację, których szukasz: Gwarancja Thermomix – wszystko, co musisz wiedzieć

Ile kosztuje Usługa Nieodpłatnej Naprawy?

Opcja korzystania z Usługi Nieodpłatnej Naprawy (UNN) Thermomix to inwestycja, która z pewnością się opłaca. Jednorazowa opłata wynosząca 645 zł pozwala na skorzystanie z tej usługi przez 3 lata (36 miesięcy) po upływie standardowego 2-letniego okresu gwarancyjnego. Oczywiście, koszt UNN można również doliczyć do raty za zakup Thermomixa.

Przeczytaj więcej o Thermomix na raty – jak dostać? Kiedy raty 0%?

Jak oddać Thermomix do naprawy?

Jeżeli zauważyłeś wadę w swoim Thermomixie lub uległ on uszkodzeniu, zachęcam do wypełnienia formularza zgłoszenia serwisowego, który dostępny jest na oficjalnej stronie Vorwerk. Pamiętaj, że ważne jest dokonanie zgłoszenia w ciągu 30 dni od momentu ujawnienia wady urządzenia.

W przypadku konieczności naprawy gwarancyjnej Twojego Thermomixa, konieczne będzie dostarczenie go do autoryzowanego punktu serwisowego Vorwerk. Warto zapakować urządzenie w oryginalne pudełko, które otrzymałeś przy zakupie. Alternatywnie, istnieje opcja zamówienia kuriera, który przyjedzie z odpowiednim pudełkiem do spakowania Thermomixa. W serwisie zostanie przeprowadzona ocena, czy naprawa mieści się w ramach gwarancji. Jeśli taka możliwość istnieje, naprawa zostanie wykonana bezpłatnie.

Podsumowanie

Usługa Nieodpłatnej Naprawy (UNN) Thermomix to świetna inicjatywa, która pozwala użytkownikom cieszyć się gotowaniem bez zbędnego stresu związanego z naprawami. To opcja, która daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że nasz ulubiony sprzęt będzie nam służył przez długie lata. Inwestycja w UNN za 645 zł na 3 lata (36 miesięcy) to doskonały sposób na zabezpieczenie się przed ewentualnymi naprawami oraz nieoczekiwanymi kosztami.

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Liczba głosów: 1 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *