Thermomix na raty 0%

Majowa promocja Thermomix – sprawdź za ile go kupisz?

W maju przyszła do nas nie tylko piękna, ciepła pogoda, ale też świetna promocja na Thermomix! Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać możliwości Thermomixa, to właśnie teraz jest idealny moment. Majowa promocja to szansa, aby skorzystać z rat 0% – każdy może w wygodny sposób rozłożyć płatność na raty bez żadnych dodatkowych kosztów. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły promocji oraz jej korzyści.

Na czym polega majowa promocja na Thermomix?

W maju każda nowa osoba, która kupi Thermomix może skorzystać z wyjątkowej oferty finansowania, która pozwala na rozłożenie płatności na 10, 20 lub nawet 36 rat z zerowym oprocentowaniem. To idealna okazja, aby stać się posiadaczem tego wszechstronnego urządzenia kuchennego bez obciążania domowego budżetu dodatkowymi kosztami.

thermomix na raty

Opcje finansowania:

  • 10 rat – krótkoterminowa opcja, która pozwala szybko i bez dużego obciążenia miesięcznego stać się właścicielem Thermomixa.
  • 20 rat – zrównoważona opcja dla tych, którzy preferują umiarkowane miesięczne raty.
  • 36 rat – najdłuższy dostępny plan ratalny, idealny dla tych, którzy chcą maksymalnie rozłożyć koszty.

Poniżej przedstawię Wam dokładne szczegóły oferty dla różnych opcji zakupów:

Raty Thermomix maj 2024

Ilość ratThermomix TM6TM6 + SensorTM6 + UNNTM6 + Sensor + UNN
0 rat6455,00 zł6950,00 zł7100,00 zł7595,00 zł
10 rat645,50 zł695,00 zł710,00 zł759,50 zł
20 rat322,75 zł347,50 zł355,00 zł379,75 zł
36 rat179,30 zł193,05 zł197,22 zł211,00 zł

Ta elastyczność w wyborze planów ratalnych pozwala dostosować zakup do indywidualnych potrzeb finansowych, a dzięki temu Thermomix staje się dostępny dla każdego! Każda opcja ratalna to wyjątkowa oszczędność w porównaniu do standardowego oprocentowania. Chcesz się więcej dowiedzieć o ratach? Przeczytaj artykuł albo skontaktuj się ze mną, a odpowiem na Twoje pytania!

Ile zaoszczędzę korzystając z rat 0%?

Wiele osób korzysta z promocji rat 0%, gdy tylko się pojawia. Nie ma się co dziwić, bo jest to okazja, aby sporo zaoszczędzić na oprocentowaniu, które musimy płacić przy standardowych ratach. Korzystanie z promocji rat 0% pozwala zaoszczędzić znaczące kwoty, szczególnie przy dłuższych planach ratalnych, gdzie odsetki mogłyby znacząco zwiększyć całkowity koszt urządzenia. Oto jak prezentują się oszczędności:

Ilość ratThermomix TM6TM6 + SensorTM6 + UNNTM6 + Sensor + UNN
10 rat453,52 zł488,30 zł498,83 zł533,61 zł
20 rat905 zł990 zł1000 zł1065 zł
36 rat1645 zł1762,01 zł1791,97 zł1945 zł

Czy warto skorzystać z promocji?

Majowa promocja na Thermomix TM6 to okazja, aby zaopatrzyć się w urządzenie, które stanie się sercem Twojej kuchni. Czy warto skorzystać z tej promocji? Absolutnie, jeśli cenisz sobie innowacyjność, komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy w kuchni. Oto kilka powodów, dla których według mnie warto kupić teraz Thermomix:

  • Oszczędności finansowe — skorzystanie z opcji zakupu Thermomixa w systemie rat 0% to znacząca oszczędność. Nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z oprocentowaniem, co oznacza, że cała kwota, którą płacisz, przeznaczona jest wyłącznie na zakup urządzenia. Poza tym możliwość rozłożenia płatności na maksymalnie 36 miesięcy sprawia, że nie obciążysz mocno swojego domowego budżetu, a będziesz cieszyć się nowym sprzętem kuchennym.
  • Możliwość wypróbowania przed zakupemprezentacja to świetna okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak Thermomix działa w praktyce. Organizując ją, możesz nie tylko zobaczyć, jak urządzenie radzi sobie z różnorodnymi technikami kulinarnymi, ale także samodzielnie przetestować jego funkcje. To znacząco ułatwia podjęcie decyzji o zakupie, dając pewność, że inwestycja spełni oczekiwania.
  • Długoterminowa wartość — Thermomix TM6 jest inwestycją na lata. Korzystając z atrakcyjnej promocji, zyskujesz nie tylko urządzenie, które zmieni Twoje gotowanie, ale również pewność, że będzie służyć Ci przez długi czas, oferując dostęp do stale rozwijającej się bazy przepisów i możliwości.

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystanie z majowej promocji jest bardzo proste — aby rozpocząć, należy skontaktować się ze mną przedstawicielką Thermomix i umówić na prezentację we wskazanym przez Ciebie terminie.

Ja przyjeżdżam do twojego domu z Thermomixem i potrzebnymi składnikami, a ty nie musisz się o nic martwić! Wystarczy, że zaprosisz znajomych i rodzinę, aby wspólnie przetestować Thermomix i poznać jego możliwości. To w trakcie naszej prezentacji masz okazję dokonać zakupu — wybierz spośród dostępnych opcji płatności, w tym rat 0%, a także odpowiadający Ci zestaw.

Jeśli którekolwiek z zaproszonych gości zdecyduje się również zakupić Thermomix, otrzymasz wybrany prezent z katalogu prezentów! To dodatkowy plus zorganizowania prezentacji w swoim domu.

Podsumowanie

Dzięki atrakcyjnym ratom 0% oraz dodatkowym prezentom dla gospodarza to to idealny moment, aby wprowadzić Thermomix do swojej kuchni. Jeśli jesteś gotowa na zmianę w swoim domu, nie zwlekaj, aż promocja minie. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby umówić się na prezentację. Jestem pewna, że odkryjesz na niej, jak łatwe i przyjemne może być gotowanie z Thermomix.

PS Czy już korzystasz z Thermomix? A może czekałeś właśnie na raty 0%? Napisz w komentarzu!

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Oceń ten wpis!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *