Ile czeka się na Thermomixa po jego zakupie?

Myślisz o zakupie Thermomixa? Chcesz się dowiedzieć jak szybko to cudo może znaleźć się w Twoim domu? Przeczytaj poniższy artykuł

Ile trzeba czekać na Thermomixa?

Niestety, ale na to pytanie nie ma jednej sprawdzonej odpowiedzi. Czas od podjęcia decyzji o zakupie Thermomixa do jego znalezienia się w Twojej kuchni może wynosić kilka minut, ale również może wynieść do dwóch dni, w zależności czy przedstawiciel przywiezie go ze sobą na prezentację, czy zdecydujesz się na zakup z opcją dostawy przez kuriera.

Sprawdź dostępność Thermomixa u swojego przedstawiciela

Z mojego doświadczenia wynika, że warto zadać pytanie o dostępność urządzenia przedstawicielowi, który będzie organizował u Ciebie prezentację. W najlepszym wypadku przedstawiciel przywiezie urządzenie ze sobą, a Ty będziesz mogła cieszyć się z jego funkcji już w dniu prezentacji. Inną popularną opcją jest dostawa urządzenia kurierem, i w tym przypadku zajmuje to zazwyczaj kilka dni.

Najgorszy scenariusz dostawy

W najgorszym scenariuszu, według producenta czas oczekiwania wyniesie do 2 tygodni, licząc od daty pełnego opłacenia zamówienia.

Jak sprawdzić kiedy dostanę Thermomix?

Aby poznać planowany termin dostawy swojego Thermomixa, najlepiej skontaktować się bezpośrednio ze swoim przedstawicielem. Alternatywą jest kontakt z producentem, poprzez stronę: https://support.vorwerk.com/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=360000156539

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Oceń ten wpis!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *