Promocja na czerwiec Thermomix

Kup Thermomix teraz i zapłać w 2025 – jak to możliwe?

Idzie lato, mamy początek czerwca, a oprócz słonecznej pogody ten miesiąc przynosi nam także nową promocję na Thermomix. Na czym polega aktualna promocja? Czemu warto z niej skorzystać? Szczegóły poznacie w tym artykule!

Promocja na czerwiec – kup Thermomix, zapłać dopiero w styczniu

Promocja „Kup teraz, zapłać później” obowiązuje od 6 do 30 czerwca. W tym okresie każdy, kto zdecyduje się na zakup Thermomixa na raty, może skorzystać z opcji prolongaty. Oznacza to, że możecie wybrać, czy chcecie rozpocząć spłatę rat po 3 miesiącach, czy dopiero po 6 miesiącach od zakupu. Jak to działa? To proste! W momencie zakupu Thermomixa możecie zdecydować się na jedną z dwóch opcji:

  • Odroczenie płatności o 3 miesiące: pierwsza rata zostanie naliczona dopiero w październiku.
  • Odroczenie płatności o 6 miesięcy: pierwsza rata zostanie naliczona dopiero w styczniu.

Po wybranym czasie będziecie opłacać raty zgodne z poniższą tabelą:

Thermomix TM6 na raty – Czerwiec 2024

10 rat20 rat30 rat48 rat
3 miesiące720 zł384 zł272 zł189 zł
6 miesięcy700,37 zł370,01 zł259,89 zł204,82 zł
Thermomix TM6 na raty – Czerwiec 2024

Thermomix TM6 + Sensor na raty – Czerwiec 2024

10 rat20 rat30 rat48 rat
3 miesiące775 zł414 zł293 zł203 zł
6 miesięcy754,08 zł398,38 zł279,82 zł220,53 zł
Thermomix TM6 + Sensor na raty – Czerwiec 2024

Opcja prolongaty jest oferowana przez trzy banki:

  • Credit Agricole – okres 3 miesięcy
  • Alior Bank – okres 6 miesięcy
  • Cofidis – okres 6 miesięcy

Dzięki tej promocji możecie cieszyć się wszystkimi funkcjami i możliwościami Thermomixa od razu, bez konieczności natychmiastowego obciążania swojego budżetu. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej kuchni nowoczesne technologie, ale wolą rozłożyć płatności na późniejszy okres. Pamiętajcie, że promocja trwa tylko do końca czerwca, więc warto podjąć decyzję jak najszybciej.

biały i czarny Thermomix

To dla Was za mało? Spokojnie, mam coś jeszcze 😉 Do końca czerwca możecie kupić czarny Thermomix, a przy każdym zakupie, zarówno białego, jak i czarnego modelu otrzymacie w zestawie osłonę noża miksującego 2.0 oraz porcelanowe foremki z przykrywkami — w kolorze białym lub czarnym, pasującym do Waszego wybranego TM6. W ten sposób zaoszczędzacie około 400 zł!

Osłona noża miksującego Thermomix

Korzyści z czerwcowej promocji

Nowa promocja to moim zdaniem świetna opcja, która przynosi wiele korzyści. Jakich?

  • Korzystamy z urządzenia już teraz — dzięki odroczonej płatności możecie zacząć korzystać z Thermomixa od razu po zakupie bez opłat. Możecie go testować, cieszyć się szybszym i łatwiejszym gotowaniem, przygotowywać zdrowe posiłki dla siebie i swojej rodziny, a także eksperymentować z nowymi przepisami.
  • Brak natychmiastowego obciążenia budżetu — odroczenie płatności pozwala Wam rozłożyć wydatki na późniejszy okres. Szykuje się Wam komunia, wesele przyjaciół, a może wymarzone wakacje? Wydatków może być wiele, ale na szczęście nie musicie wybierać! Przełożenie płatności na później pozwoli Wam już teraz cieszyć się gotowaniem z Thermomix bez konieczności zmiany planów.
  • Planowanie wydatków na przyszłość — dzięki odroczonej płatności możecie lepiej zaplanować swoje wydatki na przyszłość. Macie odpowiedni dużo czas, o którym sami decydujecie, na przygotowanie się do spłat rat. Dodatkowo oszczędności, które przyniesie Wam Thermomix sprawią, że możecie powoli, spokojnie odkładać na pierwszą ratę.

Te korzyści sprawiają, że odłożenie płatności rat to doskonała opcja dla każdego, kto chce wprowadzić do swojej kuchni nowoczesne technologie i cieszyć się wszystkimi zaletami Thermomix bez natychmiastowego obciążenia budżetu.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji i cieszyć się urządzeniem Thermomix bez opłat, umówcie się na prezentację w dniach 6-30 czerwca. Aby to zrobić, skontaktujcie się ze mną, a wspólnie wybierzemy najlepszy termin prezentacji. Od razu podczas rozmowy mogę przedstawić Wam szczegóły promocji.

Gdy zdecydujecie się na sprzedaż, pamiętajcie, aby w trakcie podpisywania umowy poinformować o chęci skorzystania z prolongaty — jest to ważne, ponieważ nie jest ona konieczna, nawet gdy zdecydujecie się na raty. Zdecydujcie również, czy chcecie zapłacić pierwszą ratę za 3, czy 6 miesięcy. Potem wystarczy podpisać umowę i… możecie cieszyć się już zaletami Thermomix! Pozwoli to Wam spokojnie zaplanować wydatki, a jednocześnie korzystać z nowego pomocnika kuchennego. Nie zapomnijcie także, że otrzymacie porcelanowe foremki i osłonę noża za darmo — na pewno wykorzystacie je do gotowania!

Korzyści finansowe z promocji

Czerwcowa promocja to nie tylko interesująca okazja, ale także realna szansa na oszczędności dla waszego domu. W jaki sposób Thermomix pozwoli Wam zaoszczędzić przez 3 albo 6 miesięcy? Skupmy się na dwóch głównych aspektach: oszczędnościach wynikających z mniejszej ilości jedzenia na mieście oraz mniejszego marnowania jedzenia.

Oszczędności na jedzeniu w restauracjach/kawiarniach

Załóżmy, że jedna osoba wydaje miesięcznie 130 zł na jedzenie na mieście. Dzięki Thermomixowi możecie przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki w domu, co pozwala zaoszczędzić te pieniądze. Oto wyliczenia:

3 mies. * 130 zł6 mies. * 130 zł
390 zł780 zł
Koszt jedzenia w restauracjach miesięcznie

Oszczędności na ograniczeniu marnowania jedzenia

Załóżmy, że przeciętna rodzina marnuje jedzenie o wartości 100 zł miesięcznie. Dzięki Thermomixowi możecie lepiej planować posiłki i wykorzystywać składniki, co zmniejsza ilość marnowanego jedzenia. Oto wyliczenia:

3 mies. * 100 zł6 mies. * 100 zł
300 zł600 zł
Koszt marnowanego jedzenia miesięcznie

Łączne oszczędności

Sumując oszczędności z jedzenia na mieście i mniejszego marnowania jedzenia, otrzymujemy:

  • Na 3 miesiące – 690 zł
  • Na 6 miesięcy – 1 380 zł

Są to wartości przykładowe i w każdym gospodarstwie domowym sytuacja będzie wyglądać inaczej. Może dbacie o to, aby nie wyrzucać jedzenia, ale często zamawiacie coś gotowego do jedzenia? A może wasze oszczędności będą brać nie tylko z wymienionych przeze mnie przykładów, a zmniejszenia wydatków na zakupy czy prąd? W każdej sytuacji jestem pewna, że tylko zyskacie i jeszcze zaoszczędzicie na pierwsze raty 😉

Podsumowanie

Aktualna promocja na Thermomix to wyjątkowa okazja, która pozwala Wam cieszyć się wszystkimi zaletami Thermomixa już teraz, bez konieczności natychmiastowego płacenia. To doskonały moment, aby spełnić swoje kulinarne marzenia i zacząć nową przygodę z Thermomix. Cieszcie się nowoczesnym urządzeniem kuchennym i korzystajcie z licznych korzyści finansowych.

Zachęcam Was również do podzielenia się swoimi wrażeniami z promocji. Jak Thermomix zmienił Wasze gotowanie? Jakie oszczędności udało Wam się osiągnąć? Wasze opinie są niezwykle cenne! Natomiast jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Thermomixa w akcji, serdecznie zapraszam do umówienia się na prezentację.

Przedstawiciel Thermomix w Krakowie

Autorka: Justyna Polak Przedstawiciel Thermomix

Cześć, jestem Justyna, a podróże i kulinarne odkrycia to jedne z moich pasji. Fascynuję mnie eksploracja nowych miejsc i kultur, tak samo jak poznawanie nowych smaków. Dlatego też z Thermomixem wyruszam na fascynujące podróże kulinarne, odkrywając tajniki różnych kuchni świata bez wychodzenia z kuchni. Moje ulubione danie to zdecydowanie kurczak po koreańsku.

Oceń ten wpis!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *